Pogrzeb urnowy

Pogrzeby urnowe są coraz częściej wybieraną formą pochówku. Ta forma przyjęła się w kulturze chrześcijańskiej, a kościół wprowadził ją do swojego obrządku pogrzebowego. Przed spopieleniem ciała następuje tradycyjne pożegnanie się przez rodzinę ze zmarłym, który spoczywa w trumnie wystawionej w kaplicy. W trakcie ceremonii pogrzebowej rodzina towarzyszy urnie po czym następuje odprowadzenie prochów zmarłego w kondukcie żałobnym na cmentarz do grobu.

W naszych biurach Zakładu Pogrzebowego Ragiel możecie Państwo obejrzeć i wybrać urnę z kilkunastu wzorów dostępnych na ekspozycji.

pogrzeb urnowy
Pogrzeb kremacja

Nad oprawą ceremonii pogrzebu urnowego czuwa asysta naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Nasz personel postępuje zgodnie z etyka zawodową, odznacza się empatią i kulturą osobistą tak, aby zapewnić osobie zmarłej szacunek i godność, a Państwu jak największe wsparcie i pomoc w tej trudnej chwili.

Wsparcie rodzin w tej trudnej chwili to dla Nas priorytet

W naszej firmie posiadamy flotę nowoczesnych specjalistycznych samochodów pogrzebowych marki Mercedes. Karawany te służą do przewozu zmarłych do krematorium oraz obsługi pogrzebów urnowych. Wszystkie nasze samochody pogrzebowe posiadają atest Głównego Inspektoratu Sanitarnego co poświadcza, że spełniają wszelkie wymogi etyczne i sanitarne do przewozu zwłok

flota karawanów