Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny jest wciąż jedną z najczęściej wybieranych form pochówku. Do tradycyjnych form pożegnania Zmarłego, przyjętych w kulturze chrześcijańskiej, należy towarzyszenie trumnie w trakcie mszy żałobnej a później w odprowadzeniu zmarłego w kondukcie żałobnym na cmentarz do grobu.

W naszych biurach Zakładu Pogrzebowego Ragiel możecie Państwo obejrzeć i wybrać trumnę z kilkunastu wzorów dostępnych na ekspozycji.

pogrzeb tradycyjny

W naszej firmie nad oprawą ceremonii pogrzebu tradycyjnego czuwają wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Nasz personel postępuje zgodnie z etyka zawodową, odznacza się empatią i kulturą osobistą tak, aby zapewnić osobie zmarłej szacunek i godność, a Państwu jak największe wsparcie i pomoc w tej trudnej chwili.

Wsparcie rodzin w tej trudnej chwili to dla Nas priorytet

W naszej firmie posiadamy flotę nowoczesnych specjalistycznych samochodów do przewozu Zmarłych marki Mercedes. Karawany te służą do przewozu zmarłych po Polsce i w międzynarodowym transporcie zwłok oraz do obsługi pogrzebów tradycyjnych. Wszystkie nasze samochody pogrzebowe posiadają atest Głównego Inspektoratu Sanitarnego co poświadcza, że spełniają wszelkie wymogi etyczne i sanitarne do przewozu zwłok