Mobilne Biuro Pogrzebowe

Doradca pogrzebowy u Ciebie w domu

MOBILNE BIURO POGRZEBOWE

Organizacja pogrzebu  w Twoim domu lub we wskazanej przez Ciebie lokalizacji na terenie Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska, Legionowa i okolic.

Podczas wizyty doradca pogrzebowy omówi cały proces organizacji uroczystości pogrzebowej, pomoże w dokonaniu wyborów akcesoriów pogrzebowych i przedstawi różne możliwości począwszy od wyboru trumien, urn, tabliczek, omówi treść klepsydry i nekrologu oraz zaproponuje kompozycje kwiatowe.  W Państwa imieniu doradca pogrzebowy dokona zakupu miejsca na cmentarzu zarówno do pochowań tradycyjnych jak i urnowych, zarezerwuje termin i godzinę mszy pogrzebowej lub Mistrza Ceremonii Świeckiej. Omówimy uroczystą oprawę muzyczną trębacza, skrzypka, śpiew sopran lub tenor, będziecie państwo mogli sami wybrać utwory które zostaną odegrane podczas uroczystości pogrzebowej.

  • Zamówienie usługi mobilnego biura pogrzebowego i dojazdu doradcy pogrzebowego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
  • podczas spotkania zostanie omówiony i przygotowany kompletny harmonogram czynności związanych z pogrzebem, z uwzględnieniem dogodnego terminu, miejsca i rodzaju uroczystości pogrzebowej.
  • zostaną wypełnione wszystkie niezbędne dokumenty związane z pogrzebem oraz przedstawione katalog trumien, urn, tabliczek, klepsydr, kwiatów i innych akcesoriów pogrzebowych odpowiednio dopasowanych do Państwa potrzeb.
  • zostanie przedstawiona możliwość wyboru oprawy kwiatowej pogrzebu w postaci wieńcy, wiązanek, stroików na trumnę i innych kompozycji pogrzebowych
Kontakt usługi pogrzebowe
biuro mobilne usług pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy RAGIEL

Najwyższa jakość usług

Uczciwość - Rzetelność - Profesjonalizm

Opinie klientów upewnią Cie we właściwym wyborze

Just Gaj
Just Gaj
29/09/2023
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca i obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny.
Janusz Gawryszewski
Janusz Gawryszewski
23/08/2023
W imieniu còrki,wnuka i prawnuczki chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i każdemu z osobna za w pełni profesjonalne,przepełnione taktem i dające pewność że wszystko co można było zrobić zostało należycie zrobione żeby godnie pożegnać zmarłą Panią Wiesię
Arkadiusz Wojciechowski
Arkadiusz Wojciechowski
08/08/2023
Jedna z tych usług, które pozostaną w pamięci na całe życie. Pełen profesjonalizm i empatia - niespotykane na tą skalę również w tej branży. Wspaniały, zgrany, rodzinny team, który reprezentuje w biurze chyba jego najmłodszy członek - Pani z cudowną pasją i charyzmą do komunikacji w tej najtrudniejszej, życiowej sytuacji. Pogrzeb był organizowany w odległym Wrocławiu. Zakład przyjechał tam z trumną i pracownikami. Byłem pod wrażeniem znakomitej organizacji mimo wyjątkowo zawiłej jak na polskie warunki biurokracji na cmentarzu. Tutaj wszyscy się sprawdzili, żadnych najmniejszych potknięć, znakomita komunikacja. To są profesjonaliści, czapki z głów. Dziękuję Państwu!
Ewa Szynkiewicz
Ewa Szynkiewicz
16/05/2023
Chcę bardzo serdecznie podziękować za profesjonalnie zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojego męża w dniu 02.05.2023r Pan Adam Ragiel i jego Małżonka okazali mi ogromne wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie.Służyli dobrą radą,podtrzymywali mie na duchu,abym mogła spokojnie przetrwać ten czas.Czułam się w pełni zaopiekowaną. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Ewa Szynkiewicz
Nina Gregorczyk
Nina Gregorczyk
23/03/2023
Chciałam bardzo podziękować wszystkim pracownikom Zakładu za pomoc w organizacji pogrzebu mojej Mamy, w szczególności Pani, która pomagała i wspierała nas na każdym etapie przygotowań. Mimo bardzo młodego wieku, jest bardzo profesjonalna w swojej profesji, empatyczna, ciepły głos, nie pospieszala, pozwalała się wypłakać i we wszystkich potrafiła doradzić. Cała uroczystość ( od organizacji pogrzebu w Kościele poprzez, formalności z Panem Organista i Pana Kościelnego), zostala powierzona w ręce Zakładu i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie bez żadnych komplikacji i niedociągnięć. Jeszcze raz proszę przyjąć Nasze podziękowania.
Izis Izis
Izis Izis
20/03/2023
Firma na wysokim poziomie. Wraz z mężem bardzo dziękujemy córce właściciela zakładu, za fachową poradę związana z całą ceremonią. Wszystkim się zajęli, co nie ukrywam ,człowiek zwyczajnie nie ma na to glowy w tym trudnym czasie. Polecam.
Malgorzata Stabrowska
Malgorzata Stabrowska
21/02/2023
W jednej z najtrudniejszych dla naszej rodziny chwil, okazaliście Państwo współczucie, zrozumienie i szacunek. Wsłuchaliście się Państwo w każdą prośbę, odpowiedzieliście na wszystkie pytania. Państwa działania i usługi wykonane były profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Państwu i wszystkim Państwa pracownikom serdecznie dziękuję.
Joanna Mazurkiewicz
Joanna Mazurkiewicz
12/01/2023
Bardzo duży profesjonalizm, takt i spokój. Uroczystość pogrzebowa zorganizowana w sposób przewyższający wszystkie oczekiwania.
Maciej Cichosz
Maciej Cichosz
06/01/2023
Jak bym mógł to bym wystawił 10 gwiazdek!!! Profesjonalizm 100%!!! W wigilijną noc czekałem niecałą godzinę na zabranie z domu ciała mojego Ojca. Po 5 dniach od zgonu Tata wyglądał lepiej niż w czasie choroby z lekkim uśmiechem 🙂 W dniu pogrzebu pochowany z pełną godnością i szacunkiem! Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!