Mobilne Biuro Pogrzebowe

Doradca pogrzebowy u Ciebie w domu

MOBILNE BIURO POGRZEBOWE

Organizacja pogrzebu  w Twoim domu lub we wskazanej przez Ciebie lokalizacji na terenie Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Nasielska, Legionowa i okolic.

Podczas wizyty doradca pogrzebowy omówi cały proces organizacji uroczystości pogrzebowej, pomoże w dokonaniu wyborów akcesoriów pogrzebowych i przedstawi różne możliwości począwszy od wyboru trumien, urn, tabliczek, omówi treść klepsydry i nekrologu oraz zaproponuje kompozycje kwiatowe.  W Państwa imieniu doradca pogrzebowy dokona zakupu miejsca na cmentarzu zarówno do pochowań tradycyjnych jak i urnowych, zarezerwuje termin i godzinę mszy pogrzebowej lub Mistrza Ceremonii Świeckiej. Omówimy uroczystą oprawę muzyczną trębacza, skrzypka, śpiew sopran lub tenor, będziecie państwo mogli sami wybrać utwory które zostaną odegrane podczas uroczystości pogrzebowej.

  • Zamówienie usługi mobilnego biura pogrzebowego i dojazdu doradcy pogrzebowego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
  • podczas spotkania zostanie omówiony i przygotowany kompletny harmonogram czynności związanych z pogrzebem, z uwzględnieniem dogodnego terminu, miejsca i rodzaju uroczystości pogrzebowej.
  • zostaną wypełnione wszystkie niezbędne dokumenty związane z pogrzebem oraz przedstawione katalog trumien, urn, tabliczek, klepsydr, kwiatów i innych akcesoriów pogrzebowych odpowiednio dopasowanych do Państwa potrzeb.
  • zostanie przedstawiona możliwość wyboru oprawy kwiatowej pogrzebu w postaci wieńcy, wiązanek, stroików na trumnę i innych kompozycji pogrzebowych
Kontakt usługi pogrzebowe
biuro mobilne usług pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy RAGIEL

Najwyższa jakość usług

Uczciwość - Rzetelność - Profesjonalizm

Opinie klientów upewnią Cie we właściwym wyborze

Katarzyna M.
Katarzyna M.
17/05/2024
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Spokojna i wyrozumiała. Po raz kolejny nie zawiodłam się na obsłudze tak smutnego wydarzenia
Paweł Kowalski
Paweł Kowalski
15/05/2024
Obsługa na wysokim poziomie profesjonalnie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom za takt zaangażowanie i rzetelność. Serdecznie Dziękuję
Wioletta Klimach.
Wioletta Klimach.
08/05/2024
Profesjonalna obsługa pogrzebu , bardzo dziękuję za usługę.
Joanna Łazowska
Joanna Łazowska
25/04/2024
Bardzo profesjonalna obsługa pogrzebu; empatyczni właściciele oraz pracownicy, rozumiejący jaki to trudny czas dla rodziny po stracie bliskiej osoby, gotowi zająć się wszystkimi niezbędnymi formalnościami.
Ewelina Wyrek
Ewelina Wyrek
15/04/2024
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, fachowe podejście i pełne zrozumienie dla klienta w tych trudnych chwilach. Najlepsi.
Anna Komar
Anna Komar
08/03/2024
Solidna firma piękna uroczystość i obsługa na wysokim stopniu
Just Gaj
Just Gaj
29/09/2023
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca i obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny.
Janusz Gawryszewski
Janusz Gawryszewski
23/08/2023
W imieniu còrki,wnuka i prawnuczki chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i każdemu z osobna za w pełni profesjonalne,przepełnione taktem i dające pewność że wszystko co można było zrobić zostało należycie zrobione żeby godnie pożegnać zmarłą Panią Wiesię
Arkadiusz Wojciechowski
Arkadiusz Wojciechowski
08/08/2023
Jedna z tych usług, które pozostaną w pamięci na całe życie. Pełen profesjonalizm i empatia - niespotykane na tą skalę również w tej branży. Wspaniały, zgrany, rodzinny team, który reprezentuje w biurze chyba jego najmłodszy członek - Pani z cudowną pasją i charyzmą do komunikacji w tej najtrudniejszej, życiowej sytuacji. Pogrzeb był organizowany w odległym Wrocławiu. Zakład przyjechał tam z trumną i pracownikami. Byłem pod wrażeniem znakomitej organizacji mimo wyjątkowo zawiłej jak na polskie warunki biurokracji na cmentarzu. Tutaj wszyscy się sprawdzili, żadnych najmniejszych potknięć, znakomita komunikacja. To są profesjonaliści, czapki z głów. Dziękuję Państwu!
Ewa Szynkiewicz
Ewa Szynkiewicz
16/05/2023
Chcę bardzo serdecznie podziękować za profesjonalnie zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojego męża w dniu 02.05.2023r Pan Adam Ragiel i jego Małżonka okazali mi ogromne wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie.Służyli dobrą radą,podtrzymywali mie na duchu,abym mogła spokojnie przetrwać ten czas.Czułam się w pełni zaopiekowaną. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Ewa Szynkiewicz