kwiaciarnia pogrzebowa

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

Kwiaty towarzyszą każdej ceremonii pogrzebowej. Są symbolem pożegnania i podziękowania. Dla uczczenia pamięci Państwa bliskiej osoby przygotowaliśmy wieńce pogrzebowe na zamówienie, wiązanki, kwiaty kondolencyjne oraz bukiety.

Kwiaty na pogrzeb

W naszej ofercie znajdą Państwo standardowe, jak i bardziej wyszukane kompozycje kwiatowe na pogrzeb. Wieńce, wiązanki i stroiki na trumnę wykonujemy ze świeżych kwiatów i sprawdzonych komponentów. Wszystkie kompozycje tworzymy zgodnie z Państwa preferencjami dotyczącymi rodzaju kwiatów, dodatków oraz rozmiaru. Układając wieniec pogrzebowy, precyzyjnie umieszczamy kwiaty, tak aby zapewnić im stabilność na konstrukcji. Dokładamy wszelkich starań, aby kompozycje kwiatowe były nie tylko trwałe, ale również pięknie się prezentowały.

Wieńce i wiązanki pogrzebowe z dostawą

W naszej kwiaciarni pogrzebowej możesz złożyć zamówienie na wiązanki i wieńce pogrzebowe na które można złożyć zamówienie nawet z jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie opłacą Państwo przelewem bankowym. Zamówione u nas kwiaty doręczamy na pogrzeb na wskazany dzień i godzinę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i złożenia zamówienia telefonicznie