ul. Koscielna 1, 05-180, Pomiechówek, Polska

O firmie

O firmie i jej założycielu.

Posiadamy doświadczenie w branży pogrzebowej od 1999 roku. Organizujemy kompleksowo ceremonie pogrzebowe odciążamy rodziny zmarłych od załatwiania spraw kościelnych, cmentarnych i urzędowych jesteśmy do doyspozycji i służymy wsparciem przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Założycielem i głównym ogniwem Usług pogrzebowych RAGIEL jest Adam Ragiel osoba niezwykle oddana swojej pracy, kierująca się mottem:
„ Z szacunkiem i godnością do osoby zmarłej”
Swoje wieloletnie doświadczenie przy przygotowaniu zmarłych zdobywał w Polsce jaki poza granicami kraju. Dziś chętnie dzieli się z innymi przekazując zdobytą wiedzę:

• prowadząc szkolenia funeralne dla branży pogrzebowej,
• przygotowując ciała zmarłych osób do ostatniej drogi
• jak również w postaci książki pt. „ Bez strachu, jak umiera człowiek”

Warto wspomnieć, iż książka autorstwa Adama Ragiel nie tylko pomaga w zrozumieniu wielu kwestii najbliższym zmarłej osoby, ale również wyznacza najwyższe standardy w wykonywanej pracy.
Nazywany Ekspertem w swojej dziedzinie, szkolą się u jego boku właściciele i pracownicy innych zakładów pogrzebowych. Liczą się z jego wiedzą i doświadczeniem nie tylko osoby z branży pogrzebowej, ale również media, często wskazując go jako Eksperta w swojej dziedzinie:
Jeśli Państwo chcecie poznać bliżej pracę i osobę Adama Ragiel umieszczamy linki, które pomogą w zrozumieniu istoty motta:
„ Z szacunkiem i godnością do osoby zmarłej”