Zakład Pogrzebowy Warszawa

Cmentarz Powązki Stare - Cmentarz Powązki Wojskowe

Organizacja pogrzebu Warszawa Cmentarz Powązki Stare i Powązki Wojskowe
Z godnością i Szacunkiem dla zmarłych, Empatią i współczuciem dla rodzin

 

W tym trudnym momencie gdy umiera ktoś bliski, pojawia się uczucie straty bliskiej osoby i lęk przed niewiedzą co dalej robić. Towarzyszy temu poczucie osamotnienia i bezradności, dlatego Zakład Pogrzebowy RAGIEL® wychodzi naprzeciw takim trudnym sytuacjom, wspierając rodziny i podpowiadając kolejne kroki działania, tak by przejście przez konieczne formalności stało się łatwe w poczuciu wsparcia profesjonalistów. Do każdej rodziny jest dedykowany indywidualny asystent pogrzebowy, który pomoże na każdym etapie organizacji pogrzebu.
 
Kompleksowe usługi pogrzebowe na Powązkach w Warszawie
Nasz wyspecjalizowany personel jest gotowy do odbioru ciała zmarłego z mieszkania w bloku, domu czy hospicjum o każdej porze dnia i nocy. Prosimy o kontakt pod nr 609 16 16 61. Pomożemy i odpowiemy na wszelkie pytania.
 
Obsługujemy msze pogrzebowe w kościołach parafialnych i kaplicach pogrzebowych znajdujących się na terenie Warszawa Powązki.
Poniżej lista okolicznych kościołów i kaplic:
  • Kościół Św. Boromeusza ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Kościół Św. Jozefata ul. Powązkowska 90, 01-728 Warszawa
  • Kaplica Domu Przepogrzebowego na Cmentarzu Powązki Wojskowe

Zakład pogrzebowy Warszawa

Cmentarz Powązki Stare – Cmentarz Powązki Wojskowe

Pogrzeby Cmentarz Powązki Stare
Pogrzeby Cmentarz Wojskowe

Opinie klientów upewnią Cie we właściwym wyborze

Just Gaj
Just Gaj
29/09/2023
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Współpraca i obsługa na wysokim poziomie. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny.
Janusz Gawryszewski
Janusz Gawryszewski
23/08/2023
W imieniu còrki,wnuka i prawnuczki chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i każdemu z osobna za w pełni profesjonalne,przepełnione taktem i dające pewność że wszystko co można było zrobić zostało należycie zrobione żeby godnie pożegnać zmarłą Panią Wiesię
Arkadiusz Wojciechowski
Arkadiusz Wojciechowski
08/08/2023
Jedna z tych usług, które pozostaną w pamięci na całe życie. Pełen profesjonalizm i empatia - niespotykane na tą skalę również w tej branży. Wspaniały, zgrany, rodzinny team, który reprezentuje w biurze chyba jego najmłodszy członek - Pani z cudowną pasją i charyzmą do komunikacji w tej najtrudniejszej, życiowej sytuacji. Pogrzeb był organizowany w odległym Wrocławiu. Zakład przyjechał tam z trumną i pracownikami. Byłem pod wrażeniem znakomitej organizacji mimo wyjątkowo zawiłej jak na polskie warunki biurokracji na cmentarzu. Tutaj wszyscy się sprawdzili, żadnych najmniejszych potknięć, znakomita komunikacja. To są profesjonaliści, czapki z głów. Dziękuję Państwu!
Ewa Szynkiewicz
Ewa Szynkiewicz
16/05/2023
Chcę bardzo serdecznie podziękować za profesjonalnie zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojego męża w dniu 02.05.2023r Pan Adam Ragiel i jego Małżonka okazali mi ogromne wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie.Służyli dobrą radą,podtrzymywali mie na duchu,abym mogła spokojnie przetrwać ten czas.Czułam się w pełni zaopiekowaną. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Ewa Szynkiewicz
Nina Gregorczyk
Nina Gregorczyk
23/03/2023
Chciałam bardzo podziękować wszystkim pracownikom Zakładu za pomoc w organizacji pogrzebu mojej Mamy, w szczególności Pani, która pomagała i wspierała nas na każdym etapie przygotowań. Mimo bardzo młodego wieku, jest bardzo profesjonalna w swojej profesji, empatyczna, ciepły głos, nie pospieszala, pozwalała się wypłakać i we wszystkich potrafiła doradzić. Cała uroczystość ( od organizacji pogrzebu w Kościele poprzez, formalności z Panem Organista i Pana Kościelnego), zostala powierzona w ręce Zakładu i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie bez żadnych komplikacji i niedociągnięć. Jeszcze raz proszę przyjąć Nasze podziękowania.
Izis Izis
Izis Izis
20/03/2023
Firma na wysokim poziomie. Wraz z mężem bardzo dziękujemy córce właściciela zakładu, za fachową poradę związana z całą ceremonią. Wszystkim się zajęli, co nie ukrywam ,człowiek zwyczajnie nie ma na to glowy w tym trudnym czasie. Polecam.
Malgorzata Stabrowska
Malgorzata Stabrowska
21/02/2023
W jednej z najtrudniejszych dla naszej rodziny chwil, okazaliście Państwo współczucie, zrozumienie i szacunek. Wsłuchaliście się Państwo w każdą prośbę, odpowiedzieliście na wszystkie pytania. Państwa działania i usługi wykonane były profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Państwu i wszystkim Państwa pracownikom serdecznie dziękuję.
Joanna Mazurkiewicz
Joanna Mazurkiewicz
12/01/2023
Bardzo duży profesjonalizm, takt i spokój. Uroczystość pogrzebowa zorganizowana w sposób przewyższający wszystkie oczekiwania.
Maciej Cichosz
Maciej Cichosz
06/01/2023
Jak bym mógł to bym wystawił 10 gwiazdek!!! Profesjonalizm 100%!!! W wigilijną noc czekałem niecałą godzinę na zabranie z domu ciała mojego Ojca. Po 5 dniach od zgonu Tata wyglądał lepiej niż w czasie choroby z lekkim uśmiechem 🙂 W dniu pogrzebu pochowany z pełną godnością i szacunkiem! Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!