Zakład Pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy RAGIEL
Adam Ragiel

Zakład Pogrzebowy RAGIEL ®

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych.

W Zakładzie pogrzebowym RAGIEL nad całą oprawą ceremonii czuwa nasz specjalista, najsłynniejszy balsamista zwłok w Polsce Adam Ragiel założyciel pierwszej niezależnej szkoły pogrzebowej w Polsce, realizator innowacyjnych technologii oraz twórca procedur w branży funeralnej z dziedziny profesjonalnego zajęcia się pośmiertnie ciałem człowieka i usług pogrzebowych. Z branżą pogrzebową związany od 1999r.

Adam Ragiel
tech. sekcji zwłok

spec. instr balsamacji
spec instr. tanatopraktyki

Autor książki „Bez Strachu Jak umiera człowiek”, Członek Światowej Fedrecji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIATIFTA , który zasiadał również jako członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Profesjonalna obsługa ceremonii pogrzebowej

Nasza firma Zakład Pogrzebowy RAGIEL organizuje ceremonie wszystkich wyznań oraz pogrzeby świeckie, które są przygotowywane indywidualnie i spersonalizowane na osobę zmarłą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę przyjmujemy zgłoszenia na usługę pogrzebową przewozu zmarłych z domów, mieszkań w blokach, domów opieki, szpitali, prosektoriów i innych miejsc gdzie nastąpił zgon.

Profesjonalne przygotowanie zmarłych do pogrzebu

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku Polskim w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu zmarłych do pogrzebu, transportu, kremacji. Nasz specjalista Adam Ragiel, który jest jednocześnie wykładowcą i instruktorem technik funeralnych w Polskim Centrum Szkolnictwa Funeralnego zajmuje się w naszej firmie Sanitarnym przygotowaniem zmarłych, Balsamacją ciał oraz specjalistycznymi zabiegami z rekonstrukcji powypadkowej. 

Kompleksowa oferta usług pogrzebowych

Oferujemy kompleksową usługę pogrzebową, posiadamy bardzo duży wybór akcesoriów pogrzebowych, trumnyurnywieńce i wiązanki pogrzebowe. Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną pogrzebu z muzyką na żywo, lub z profesjonalnego cmentarnego nagłośnienia odtwarzamy ulubioną muzykę zmarłego. Dysponujemy własnym wyposażeniem cmentarnym namioty, katafalki, sztalugi itp co nadaje dostojności oprawie ceremonii pogrzebowej na cmentarzu. Ponadto posiadamy własną chłodnie i salę do Sanitarnego przygotowania zmarłych oraz balsamacji zwłok, ponadto dysponujemy eleganckimi kaplicami do pożegnania zmarłego przy otwartej trumnie.

Całodobowe usługi pogrzebowe

Świadczymy dla  mieszkańców gmin Pomiechówek, Modlin, Czosnów, Leoncin, w miastach Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Legionowo oraz na terenie miasta Warszawa gdzie posiadamy biuro przy ulicy Nowolipie 31, obsługujemy dzielnice Wola, Muranów,  Śródmieście, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wilanów, Ochota jak również inne dzielnice na terenie Warszawy, okolic i w całej Polsce.

Karawany do obsługi ceremonii pogrzebowej

Posiadamy własne, eleganckie samochody pogrzebowe marki Mercedes do przewozu zmarłych i konduktów pogrzebowych posiadające wszelkie niezbędne atesty sanitarne. Organizowane przez nas ceremonie pogrzebowe obsługiwane są conajmniej dwoma samochodami pogrzebowymi, jeden karawan przewożący trumnę z ciałem lub urnę z prochami, a drugi transportujący wieńce i wiązanki pogrzebowe dbając tym samym o wyroby kwiatowe,  w rezultacie podnosimy prestiż ceremonii pogrzebowej oraz jakość świadczonej przez nas usługi do ostatniego jej momentu.

Wykwalifikowani żałobnicy i asystenci pogrzebowi

W naszej firmie pogrzebowej RAGIEL pracuje wykwalifikowany personel. Są to ludzie, kulturalni pełni empatii, współczucia, ale przede wszystkim doświadczeni pracownicy. Udzielamy pomocy rodzinom zmarłych, którzy znaleźli się w trudnym momencie życia otaczamy ich wparciem i troską odciążamy od większości obowiązków organizacyjnych przejmujemy na siebie załatwianie formalności kościelno-cmentarnych oraz urzędowych wraz z dokumentacją zasiłku pogrzebowego do ZUS, KRUS, WBE i MSWiA

Obsługa pogrzebów na cmentarzu

Profesjonalna obsługa

Karawan pogrzebowy

Eleganckie karawany

wieńce i wiązanki pogrzebowe

Kwiaciarnia pogrzebowa

odzież żałobna

Sklep z odzieżą żałobną
Maciej Cichosz
Maciej Cichosz
06/01/2023
Jak bym mógł to bym wystawił 10 gwiazdek!!! Profesjonalizm 100%!!! W wigilijną noc czekałem niecałą godzinę na zabranie z domu ciała mojego Ojca. Po 5 dniach od zgonu Tata wyglądał lepiej niż w czasie choroby z lekkim uśmiechem 🙂 W dniu pogrzebu pochowany z pełną godnością i szacunkiem! Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!
Barbara Arbaszewska
Barbara Arbaszewska
11/12/2022
Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy. Udzielono mi szczegółowej informacji dotyczącej załatwiania spraw związanych z pochówkiem .Firma wywiązała się znakomicie z organizacji pogrzebu - terminowo, solidnie , z kulturą i fachowością, przyczyniając się tym do zmniejszenia stresu, który towarzyszy nieodłącznie takiej sytuacji .Dziekuję .
Lidia Donica
Lidia Donica
03/11/2022
Serdecznie dziękuję wraz z moją rodziną za przepięknie zorganizowaną uroczystość pogrzebową mojej mamy. Dziękuję za profesjonalizm, serdeczność, pomoc. Polecam Państwa firmę.
Elżbieta Donica
Elżbieta Donica
03/11/2022
Razem z bratem bardzo dziękujemy za profesjonalną organizację pogrzebu naszej babci. Zakład godny polecenia.
Monika W
Monika W
27/08/2022
Wspaniała organizacja całej uroczystości, wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam!!!
Kinga Kukulska
Kinga Kukulska
04/06/2022
Bardzo dziękuję za przepięknie zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojego męża. Pełen profesjonalizm pod każdym względem, organizacja na najwyższym poziomie. Państwo Ragiel wspaniali i bardzo serdeczni ludzie dla których nie ma rzeczy niemożliwych, starali się sprostać wszystkim prośbom z naszej strony. Serdeczne podziękowania również dla pracowników. Raz jeszcze dziękuję i polecam z całego serca...
mon Smo
mon Smo
02/06/2022
Pełen profesjonalizm od początku do końca. Polecam
Mariusz Kanigowski
Mariusz Kanigowski
30/05/2022
Wysoka jakość obsługi i profesjonalne podejście do trudnej sytuacji rodziny. Wystarczyła jedna wizyta w zakładzie, która załatwiła wszystko. Zakład godny polecenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję.